Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
5 medali zapa艣nik贸w Unii Racib贸rz na Pucharze Polski
altBardzo dobry wyst臋p zawodnik贸w MKZ Unia Racib贸rz聽 podczas Pucharu Polski senior贸w w zapasach w stylu klasycznym. Filip Petro艅czak wywalczy艂 z艂oty medal (63 kg), a br膮zowe kr膮偶ki zdobyli: Mi艂osz Ku藕nia (55 kg), Dawid Ersetic (60 kg), Gracjan G艂ogiewicz (72 kg) i Tomasz Wawrzy艅czyk (130 kg). Dru偶ynowo MKZ Unia Racib贸rz uplasowa艂a si臋 na trzecim miejscu. Wygra艂a ekipa Olimpijczyka Radom.聽 Ponadto Piotr Duk z OSSM Racib贸rz (Olimpijczyk K臋dzierzyn-Ko藕le) by艂 trzeci w wadze do 77 kg.
W zawodach o Puchar Polski senior贸w w zapasach w stylu klasycznym, kt贸re odby艂y si臋 w Rudniku/k Raciborza (01.02 - 02.02) wzi臋li udzia艂 praktycznie wszyscy najlepsi zawodnicy w kraju z medalistami mistrzostw 艢wiata i Europy na czele. Dla naszych kadrowicz贸w, kt贸rzy przygotowuj膮 si臋 do turniej贸w kwalifikacyjnych na Igrzyska Olimpijskie, by艂 to pierwszy sprawdzian formy w tym sezonie.