Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Dwa srebra i br膮z naszych zawodniczek na MP w Mi臋dzyzdrojach
altBardzo udany start zanotowa艂y zapa艣niczki Unii Racib贸rz podczas Mistrzostw Polski juniorek do lat 20 w Mi臋dzyzdrojach. W zawodach wzi臋艂y udzia艂 trzy zawodniczki z naszego klubu i wszystkie zdoby艂y medale. Srebrne kr膮偶ki krajowego czempionatu wywalczy艂y Julia Basi艅ska, rywalizuj膮ca w kategorii 53 kg oraz Natalia Duksa, kt贸ra startowa艂a w wadze 55 kg. Natomiast z medalem br膮zowym wr贸ci艂a do Raciborza Julia 艁ukasiak, kt贸ra stan臋艂a na podium w gronie zawodniczek walcz膮cych w limicie wagowym 59 kilogram贸w. Opiek臋 szkoleniow膮 nad medalistkami sprawuje Krzysztof O艂enczyn. W klasyfikacji dru偶ynowej MKZ Unia Racib贸rz uplasowa艂a si臋 na si贸dmej pozycji. Wygra艂 MKS Cement Gryf Che艂m