Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Aktualności


Dobre walki unitóww w Kladnie
5 medali to dorobek młodych zawodników MKZ Unia Racibórz, którzy podobnie jak w zeszłym roku, startowali ostatnio w Kladnie koło Pragi w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym ,,Lidice Cup''. W bardzo mocno obsadzonych zawodach wzięło udział 360 zawodników z 6 krajów: Czech, Słowacji, Niemiec, Belgii, Danii i oczywiście Polski. Z zawodników raciborskiej Unii złote medale wywalczyli Kajetan Jakubowski (39 kg) oraz Karol Staniewicz (85 kg). Srebrny medal wywalczył Wojciech Iwanowski (68 kg).
Czytaj więcej…
 
Dobry start raciborzanek na zawodach w Krotoszynie
Emilia Świerczewska zanotowała najlepszy występ z grona zawodniczek raciborskiej Unii podczas rozgrywanego w Krotoszynie - Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego młodziczek w zapasach kobiet. Unitka nie miała sobie równych w kategorii wagowej 54 kg i pewnie sięgnęła po złoty medal.
Czytaj więcej…
 
5 medali zapaśników Unii Racibórz na Mistrzostwach Polski seniorów
Na 89. krajowym czempionacie, który odbył się w Kartuzach nasi zawodnicy zdobyli w sumie dwa srebrne i trzy brązowe medale. Wicemistrzami kraju zostali Dawid Ersetic (60 kg) i Grzegorz Wanke (72 kg), a brązowe krążki wywalczyli Mateusz Szewczuk (63 kg), Filip Petrończak (67 kg) i Mateusz Wolny (82 kg). Na piątym miejscu zawody ukończył Kamil Zakrzewski (97 kg).
Czytaj więcej…
 
Sukcesy zapaśników Unii Racibórz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Cztery medale, to dorobek zawodników MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanej w Staszowie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym. Rywalizujący w gronie kadetów zapaśnicy Unii przywieźli do domu jeden złoty, dwa srebrne i jeden brązowy medal. Na najwyższym stopniu podium stanął Piotr Stolarczyk, który nie miał sobie równych w limicie wagowym do 51 kg. Na drugiej pozycji zawody ukończył Nils Heiduczek w wadze 71 kg i Dawid Mkrtchyan w kategorii 80 kg. Natomiast brązowy krążek wywalczył Jakub Otulak, startujacy w wadze 65 kg.
Czytaj więcej…
 
Trzy medale zapaśniczek raciborskiej Unii na mistrzostwach Polski
Srebrny i dwa brązowe medale, to dorobek zawodniczek Unii Racibórz, podczas rozgrywanych w Bydgoszczy - Mistrzostw Polski seniorek w zapasach kobiet. Do finału w kat. wagowej 53 kg dotarła Paula Kozłow. W walce finałowej nasza zawodniczka przegrała niestety z utytułowaną Iwoną Matkowską. W małych finałach wystąpiły natomiast Weronika Szewczyk (55 kg) i Agnieszka Król (62 kg). Obie zapaśniczki wygrały swoje walki i tym samym wywalczyły brązowe medale krajowego czempionatu.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 68