Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Świetny występ zapaśniczek Unii Racibórz na MIstrzostwach Śląska
Najmłodsze zawodniczki naszego klubu znakomicie spisały się na Mistrzostwach Śląska Dziewcząt w zapasach w stylu wolnym. Na zawodach w Tychach reprezentantki Unii Racibórz wywalczyły trzy złote medale i jeden srebrny krążek. Emilia Strachota wygrała rywalizację w wadze 29 kilogramów. W kategorii 54 kg triumfowała Emilia Świerczewska. Beata Sobeczko okazała się najlepsza w wadze 61 kilogramów, a Oliwia Delong, startująca w tej samej kategorii ukończyła mistrzostwa na drugiej pozycji.
Poprawiony: wtorek, 26 marca 2019 13:04
Czytaj więcej…
 
Sukcesy zapaśników raciborskiej Unii na Mistrzostwach Polski Juniorów
Na rozgrywanych w Radomiu (22 - 23.03) Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, zawodnicy MKZ Unii Racibórz wywalczyli dwa złote, srebrny i dwa brązowe medale. Kamil Czarnecki nie miał sobie równych w kategorii wagowej 60 kilogramów. W każdej walce był wyraźnie lepszy od swoich rywali. Bardzo dobrze zaprezentował się również Tomasz Wawrzyńczyk, najlepszy zawodnik w najcięższej wadze 130 kg.
Czytaj więcej…
 
Kolejny udany start zapaśników Unii Racibórz
W miniony weekend (16.03) zawodnicy raciborskiej Unii z dużym powodzeniem startowali w Katowicach w Mistrzostwach Śląska Dzieci i Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. W młodszej grupie wiekowej  złote medale wywalczyli Jgnacy Kosmala (42 kg) i Dawid Dziadosz (47 kg). Na drugich miejscach rywalizację ukończyli Kuba Mosek (47 kg), Kacper Ligęza (59 kg), Paweł Płoskonka (53 kg) i Kuba Kosik (32 kg). Z kolei medale brązowe przywieźli do domu Robert Huptaś (47 kg) i  Michał Czech (59 kg).
Czytaj więcej…
 
Medalowo w Ostrawie...
Zawodnicy Unii Racibórz z duzym powodzeniem startowali  w Ostrawie (09.03.2019) w Międzynarodowym Turnieju Żaków, Dzieci i Młodzików w zapasach stylu klasycznym. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z Polski, Czech i Słowacji. Raciborską Unię reprezentowało w sumie 26 zawodników z czego aż 15 wywalczyło pozycje medalowe.
Czytaj więcej…
 
Camp sportowy w Raciborzu
MKZ ,,UNIA” Racibórz -  sześciokrotny drużynowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym, zaprasza w dniach 15-16.03.2019 na międzynarodowy camp treningowo-sparingowy. Unia od lat współpracuje z czeskimi klubami i również w tym roku zaprasza wszystkich chętnych do wspólnych treningów.
Poprawiony: czwartek, 07 marca 2019 12:32
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 68