Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Zapaśnicy Unii na zgrupowaniu w Niemczech
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz od 19 do 25 sierpnia gościli z rewizytą w niemieckim Singen w ramach programu Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Do naszych zachodnich sąsiadów na sportowe zgrupowanie pojechało szesnastu zawodników i dwóch trenerów. Młodzi zapaśnicy raciborskiego klubu brali udział we wspólnych treningach w hali i na stadionie, grach i zabawach, a także skorzystali z bogatej oferty turystyczno - rekreacyjnej. Unici mieli między innymi okazję zobaczyć wodospad Rheinfalls, zamek Laufen, brali udział w marszu na górę Hohentwiel oraz całodniowej wycieczce dookoła Jeziora Bodeńskiego.
Poprawiony: wtorek, 29 sierpnia 2017 08:11
Czytaj więcej…
 
Agata Walerzak dziesiąta na Mistrzostwach Świata
Agata Walerzak zajęła 10. miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w zapasach w szwedzkim Tampere. Zapaśniczka MKZ Unia Racibórz w pierwszej walce w 1/8 finału pokonała na punkty Aleksandrę Skirenko z Rosji. W ćwierćfinale unitka nie dała niestety rady Oksanie Livach z Ukrainy i ostatecznie została dziesiątą zawodniczką świata w kategorii 48 kilogramów.
Poprawiony: poniedziałek, 07 sierpnia 2017 07:48
Czytaj więcej…
 
Ryszard Wolny został wiceprezesem PZZ
Ryszard Wolny został nowym wiceprezesem Polskiego Związku Zapaśniczego ds. stylu klasycznego. Mistrz olimpijski z Atlanty był do tej pory członkiem zarządu we władzach polskich zapasów, a nową funkcję powierzono mu podczas ostatniego posiedzenia zarządu, który odbył się w trakcie rozgrywanego w miniony weekend w Warszawie Memoriału im. W. Pytlasińskiego.
Poprawiony: wtorek, 11 lipca 2017 12:04
Czytaj więcej…
 
Paula Kozłow trzecia na Poland Open
Paula Kozłow zdobyła brązowy medal podczas międzynarodowych zawodów Poland Open w zapasach kobiet. Na prestiżowym turnieju w Warszawie w decydującej walce o trzecie miejsce zawodniczka MKZ Unia Racibórz startująca w kategorii 53 kg pokonała Niemkę Ninę Hemmer. Pozostałe zawodniczki raciborskiej Unii biorące udział w zawodach nie zdołały niestety przebić się do strefy medalowej.
Poprawiony: poniedziałek, 10 lipca 2017 06:48
Czytaj więcej…
 
Kamil Czarnecki pierwszy na zawodach w Serbii
Kamil Czarnecki okazał się bezkonkurencyjny na rozgrywanym ostatnio w Suboticy Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym (24-25.06). Utalentowany zawodnik MKZ Unia Racibórz na matach w Serbii nie miał sobie równych w kategorii do 46 kg i pewnie sięgnął po złoty medal.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 57