Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Świetny występ na Pucharze Polski w Warszawie
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy MKZ Unia Racibórz, którzy w miniony weekend wzięli udział w zawodach o Puchar Polski kadetów w zapasach  w stylu klasycznym. W Warszawie unici wywalczyli pięć medali. Złoty krążek wywalczył Piotr Stolarczyk, najlepszy w kategorii 51 kilogramów. Na drugim miejscu rywalizację ukończył Nils Heiduczek, stratujący w wadze 71 kg. Z brązowymi medalami wrócili do domu: Jakub Otulak (65 kg), Mateusz Iwanowski (71 kg) i Dawid Mkrtchyan (80 kg).
Czytaj więcej…
 
Puchar Polski - podziękowania współorganizatorom
MKZ Unia Racibórz składa serdeczne podziękowania Urzędowi Miasta Racibórz, Starostwu Raciborskiemu oraz firmom RAFAMET S.A., ODLEWNIA RAFAMET Sp. z o.o., JAS-FBG S.A . DuoLife, Grzegorz Kampka i Ryszard Hahn za okazaną pomoc i wsparcie przy organizacji zawodów o Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym Mamy nadzieję, że będziecie Państwo razem z nami przy okazji kolejnych projektów realizowanych przez nasz klub.
Poprawiony: wtorek, 05 lutego 2019 10:35
Czytaj więcej…
 
5 medali zapaśników Unii Racibórz na Pucharze Polski
Bardzo dobry występ zawodników MKZ Unia Racibórz  podczas Pucharu Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Filip Petrończak wywalczył złoty medal (63 kg), a brązowe krążki zdobyli: Miłosz Kuźnia (55 kg), Dawid Ersetic (60 kg), Gracjan Głogiewicz (72 kg) i Tomasz Wawrzyńczyk (130 kg). Drużynowo MKZ Unia Racibórz uplasowała się na trzecim miejscu. Wygrała ekipa Olimpijczyka Radom.  Ponadto Piotr Duk z OSSM Racibórz (Olimpijczyk Kędzierzyn-Koźle) był trzeci w wadze do 77 kg.
Poprawiony: poniedziałek, 04 lutego 2019 11:30
Czytaj więcej…
 
Kapitalny występ zapaśników raciborskiej Unii podczas Pucharu Polski w Wałbrzychu
Rewelacyjny występ zanotowali zapaśnicy MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanego w Wałbrzychu Pucharu Polski juniorów do lat 20. Indywidualnie unici wywalczyli aż 7 medali: 3 złote i 1 srebrny i 3 brązowe, ponadto zajęli dwa miejsca tuż za podium. Dobra postawa wszystkich zawodników z Raciborza przełożyła się również na klasyfikację drużynową. Ekipa Unii Racibórz zgromadziła w sumie 80 punktów i zdeklasowała pozostałe drużyny.
Poprawiony: poniedziałek, 19 listopada 2018 13:00
Czytaj więcej…
 
Unici walczyli w Rudzie Śląskiej...
Młodzi zapaśnicy Unii Racibórz z sukcesami startowali ostatnio w Rudzie Śląskiej na XXVII Międzynarodowym Turnieju im. Ryszarda Dworoka. W najmłodszej grupie wiekowej biorącej udział w zawodach -  dzieci z zawodników Unii pierwsze miejce zajęli: Ignacy Kosmala i Szymon Nieckarz, na drugiej pozycji rywalizację ukończył Piotr Tomaszewski, a trzecie lokaty wywalczyli Kacper Ligenza, Kuba Kosik i Kuba Mosek.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 68