Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Ryszard Wolny w Radzie Powiatu
Szanowni Państwo.Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach. Dziękuję za zaufanie jakim zostałem obdarzony w kampanii. Praca dla Naszego Powiatu w rozpoczynającej się własnie kadencji, to dla mnie nowe wyzwanie, które zamierzam wykonać najlepiej jak tylko potrafię.
Czytaj więcej…
 
Medale Sperki i Walerzak na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski
Dwa medale wywalczyły zawodniczki MKZ Unia Racibórz podczas odbywających się w Chełmie - Młodzieżowych Mistrzostw Polski w zapasach kobiet. Patrycja Sperka zdobyła złoty medal w kategorii wagowej do 76 kilogramów. Natomiast Agata Walerzak zajęła trzecie miejsce w wadze do 50 kg.
Poprawiony: środa, 24 października 2018 11:43
Czytaj więcej…
 
Zapaśnicy raciborskiej Unii z sukcesami na zawodach w Krakowie
Kolejny bardzo udany start zanotowali zapaśnicy MKZ Unia Racibórz, którzy w Krakowie (20.10) wzięli udział w Międzynarodowym Memoriale im. Władysława Bajorka w stylu klasycznym. W turnieju wzięło udział 220 zawodników z Polski, Czech, Ukrainy i Białorusi.
Poprawiony: wtorek, 23 października 2018 07:50
Czytaj więcej…
 
Zapaśnicy Unii Racibórz z sukcesami na zawodach w Katowicach
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz zdominowali międzynarodowe zawody w Katowicach (13.10) poświęcone pamięci Jana Czai. W XI edycji imprezy w grupie wiekowej dzieci, młodzików i kadetów, ekipa Unii Racibórz wywalczyła w sumie 19 medali.
Czytaj więcej…
 
Podsumowanie projektu Akademia sportu zapaśniczego Ryszarda Wolnego
Młodzi sportowcy ze Szkoły Podstawowej nr 13, MKZ Unii Racibórz oraz Klub Lokomotiv z Krnova wzięli udział w ostatnim już obozie zapaśniczym w ramach projektu unijnego Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Silesia Programu INTERREG V-A Republika Czeska -Polska 2014-2020 „Akademia sportu zapaśniczego Ryszarda Wolnego”.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 68