Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Złoto, srebro i brąz dla dla zapaśniczek Unii Racibórz na Mistrzostwach Polski
Zapaśniczki MKZ Unia Racibórz po raz kolejny potwierdziły, że należą do najlepszych zawodniczek w naszym kraju. Na Mistrzostwach Polski Seniorek, które rozgrywane były od 19 do 21 maja w Białogardzie wywalczyły trzy medale; złoty, srebrny i brązowy. W kategorii 60 kg na  najwyższym stopniu podium stanęła Agnieszka Król. Srebro na krajowym czempionacie wywalczyła Agata Walerzak w kategorii 53 kg, a Paula Kozłow startująca w tej samej wadze zakończyła zawody z brązowym medalem.
Poprawiony: niedziela, 21 maja 2017 16:30
Czytaj więcej…
 
Udany start zawodników Unii w Rumunii
Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy MKZ Unia Racibórz, którzy reprezentowali nasz kraj na Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Rumunii (12-14.05). W Bukareszcie w rywalizacji kadetów najlepiej powalczył Kamil Czarnecki, który zajął 2. miejsce w kategorii 46 kg. Natomiast Tomasz Wawrzyńczyk startujący w wadze 100 kg ukończył zawody na 5. miejscu.
Poprawiony: środa, 17 maja 2017 07:28
Czytaj więcej…
 
Puchar Śląska dla Unii Racibórz
20 medali wywalczyli zapaśnicy MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanego w Mysłowicach - Pucharu Śląska Dzieci, Młodzików w stylu klasycznym i  Kadetek w zapasach kobiet. W rywalizacji najmłodszych I -  miejsca zajęli Emilia Świerczewska, Oliwia Delong, Kajetan Jakubowski, Michał Tomaszewski i Andrzej Wierzbicki.
Poprawiony: wtorek, 16 maja 2017 08:03
Czytaj więcej…
 
Natalia Duksa trzecia na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Natalia Duksa z MKZ Unia Racibórz wywalczyła brązowy medal podczas rozgrywanej w Drzonkowie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach kobiet w rywalizacji kadetek (04.30 - 02.05). W małym finale zawodniczka Unii startująca w kategorii wagowej 60 kilogramów, pokonała 6:2 na punkty Zofię Polowczyk z ULKS Tęcza i ostatecznie zajęła trzecie miejsce.
Czytaj więcej…
 
Mateusz Wolny - trzeci na Mistrzostwach Niemiec
Mateusz Wolny wywalczył brązowy medal Mistrzostw Niemiec w zapasach w stylu klasycznym. Na zawodach w Plauen (30.04) zawodnik raciborskiej Unii, który po raz pierwszy startował w krajowym czempionacie u naszych zachodnich sąsiadów, w silnej stawce rywali zajął trzecie miejsce w kategorii wagowej 80 kg.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 57