Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
W ten weekend w Raciborzu - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym
MKZ Unia Racibórz zaprasza kibiców na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym w Regionie B. - Memoriał im. Ernesta Starzyńskiego i Piotra Starzyńskiego. Zawody przyszłych mistrzów już w najbliższą sobotę, 22 września odbędą się w raciborskiej  hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego.
Czytaj więcej…
 
Zapaśnicy Unii Racibórz przebywali na zgrupowaniu w Niemczech
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz od 4 do 12 sierpnia gościli z rewizytą w Singen w ramach programu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Do Niemiec na sportowe zgrupowanie pojechało szesnastu zawodników i dwóch opiekunów.
Czytaj więcej…
 
Mateusz Szewczuk piąty w Europie
Mateusz Szewczuk bardzo dzielnie poczynał sobie na Mistrzostwach Europy Juniorów w Rzymie i po raz kolejny potwierdził swój ogromny potencjał i możliwości. Po zwycięstwie w walce repasażowej z  Niemcem Chlovellem Van Meierem przez przez przewagę techniczną, uzyskał prawo występu o brązowy medal.
Czytaj więcej…
 
Zostań mistrzem w MKZ Unia Racibórz !
Ryszard Wolny - mistrz olimpijski z Atlanty i Piotr Szczeponiok - trener kadry Polski kadetów oraz trenerzy klubowi: Sylwia Bileńska, Piotr Żurawik i Mateusaz Wanke zapraszają zawodników młodego pokolenia z całej Polski do podjęcia treningów w Miejskim Klubie Zapaśniczym Unia Racibórz i kontynuacji edukacji w Raciborzu od najbliższego roku szkolnego 2018/2019.
Czytaj więcej…
 
Tomasz Wawrzyńczyk brązowym medalistą Mistrzostw Świata !
Kapitalny start zanotował Tomek Wawrzyńczyk na Mistrzostwach Świata Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnik MKZ Unia Racibórz na czempionacie globu w Zagrzebiu wywalczył brązowy medal  w kategorii 110 kg. W decydującej walce o trzecie miejsce nasz zawodnik pokonał bardzo pewnie, bo 7:1 na punkty Marcela Albiniego z Czech.
Poprawiony: niedziela, 08 lipca 2018 07:34
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 68