Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz z dużym powodzeniem startowali w sobotę (03.06) w Krnowie w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym dzieci i młodzików. W zawodach wzięło udział 130 zawodników z Polski, Czech i Słowacji. Ekipa Unii przywiozła do domu w sumie 15 medali. Na najwyższym stopniu podium stanęli Kuba Kosik (28 kg), Wojciech Iwanowski (52 kg) oraz Andrzej Wierzbicki (57 kg). Drugie miejsca wywalczyli Szymon Nieckarz (25 kg), Piotr Tomaszewski (28 kg), Ron Phirun (29 kg), Kajetan Jakubowski (35 kg), Michał Tomaszewski (38 kg), Jan Piwowarczyk (47 kg) i Michał Rostek (52 kg).
Czytaj więcej…
 
Srebrny i trzy brązowe medale wywalczyli  zawodnicy MKZ Unia Racibórz podczas Międzynarodowego Pucharu Polski w zapasach w stylu klasycznym w kategorii juniorów i kadetów, który w miniony weekend (26-28.05) odbył się w Kostrzynie nad Odrą. W starszej grupie Filip Petrończak zajął 2. miejsce w wadze do 60 kg. Lepszy od zawodnika Unii okazał się tylko Pavel Chaikouski z Białorusi. Drugi z naszych reprezentantów w gronie juniorów, Mateusz Szewczuk uplasował się na piątym miejscu w wadze 66 kg.
Poprawiony: poniedziałek, 29 maja 2017 08:11
Czytaj więcej…
 
Miejski Klub Zapaśniczy Unia Racibórz ma zaszczyt zaprosić na Memoriał im. Grzegorza Pieronkiewicza w zapasach w stylu klasycznym w kategorii młodzików, dzieci,  mini zapasach i zapasach kobiet. Zawody poświęcone przedwcześnie zmarłemu prezesowi Unii i sternikowi Polskiego Związku Zapaśniczego odbędą się  w sobotę 17 czerwca w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego w Raciborzu przy ul. Śląskiej 3. 
Czytaj więcej…
 
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz w miniony weekend z powodzeniem startowali w silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju "Lidice - Sokol Cup" niedaleko Pragi. W tych renomowanych zawodach z udziałem grup młodzieżowych startowały zawodniczki i zawodnicy z 8 państw: Czech, Słowacji, Chorwacji, Niemiec, Danii, Norwegii, Rosji i Polski. Młoda ekipa  MKZ Unia Racibórz w gronie 351 startujących przywiozła do domu w sumie 16 medali, a w klasyfikacji drużynowej podopieczni trenerów Piotra Żurawika i Mateusza Wanke uplasowali się na 2. miejscu.
Poprawiony: wtorek, 23 maja 2017 07:27
Czytaj więcej…
 
Zapaśniczki MKZ Unia Racibórz po raz kolejny potwierdziły, że należą do najlepszych zawodniczek w naszym kraju. Na Mistrzostwach Polski Seniorek, które rozgrywane były od 19 do 21 maja w Białogardzie wywalczyły trzy medale; złoty, srebrny i brązowy. W kategorii 60 kg na  najwyższym stopniu podium stanęła Agnieszka Król. Srebro na krajowym czempionacie wywalczyła Agata Walerzak w kategorii 53 kg, a Paula Kozłow startująca w tej samej wadze zakończyła zawody z brązowym medalem.
Poprawiony: niedziela, 21 maja 2017 16:30
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 59