Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Sukcesy zapaśników Unii Racibórz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Złoty, dwa srebrne i trzy brązowe medale, to dorobek zapaśników MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanej w Drzonkowie Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w zapasach w stylu klasycznym (28-30.04). Na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Czarnecki, który był bezkonkurencyjny w kategorii 46 kg. Srebrne medale wywalczyli Arsen Mkrtchyan (76 kg) i Tomasz Wawrzyńczyk (100 kg), a na trzecim miejscu zawody ukończyli Gracjan Głogiewicz (63 kg), Filip Świerczewski (69 kg) oraz Jakub Wysocki (100 kg).
Czytaj więcej…
 
Sukscey zapaśników Unii Racibórz na OTK w Chełmie
Z dużym powodzeniem startowały zawodniczki i zawodnicy  MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanego w Chełmie (21- 22.04) Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego w zapasach kobiet młodziczek i stylu klasycznego młodzików. Złote medale w silnie obsadzonych zawodach  w rywalizacji dziewczyn wywalczyły Kamila Kasprów (32 kg) i Julia Michniewicz (34 kg). W klasyfikacji drużynowej ekipa Unii sklasyfikowana została na szóstym miejscu.
Czytaj więcej…
 
Srebro Mateusza Szewczuka, brąz Filipa Petrończaka na MP
Mateusz Szewczuk wywalczył srebrny, a Filip Petrończak brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów do lat 20 w zapasach w stylu klasycznym które rozgrywane były w Radomiu (20 - 21.04). Zawodnicy MKZ Unia Racibórz celowali w złoto, ale tym razem rywale okazali się nieznacznie lepsi. Startujący w kategorii 66 kg Mateusz Szewczuk w walce w finałowej przegrał po zaciętej rywalizacji na punkty 2:3 z Albertem Nowakiem z MLUKS Orlika Wierzbica. Mateuszowi zabrakło czasu by odrobić punktową stratę. Drugi z unitów, Filip Petrończak startował w kategorii 60 kg i na koniec rywalizacji zameldował się na trzecim miejscu. Filip zaliczył falstart w pierwszej walce, kiedy przegrał z Bartoszem Skórą z AKS Piotrków Trybunalski, późniejszym mistrzem. Z własnej akcji stracił punkty techniczne i to rywal mógł cieszyć się z wygranej. W kolejnych walkach zawodnik Unii odnosił już pezproblemowe zwycięstwa i wywalczył brązowy medal.
Czytaj więcej…
 
Medale zapaśniczek Unii Racibórz na zawodach w Gniewie
Agata Walerzak wywalczyła złoty medal podczas rozgrywanego w Gniewie (woj.pomorskie) Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich w zapasach kobiet w rywalizacji juniorek do lat 20. Zawodniczka Miejskiego Klubu Zapaśniczego "Unia" Racibórz startująca w kategorii 51 kg wygrała wszystkie walki w zawodach i stanęła na najwyższym stopniu podium.
Poprawiony: poniedziałek, 10 kwietnia 2017 07:57
Czytaj więcej…
 
Cztery medale zapaśników Unii Racibórz na Pucharze Polski w Janowie Lubelskim
To był udany weekend dla zapaśników raciborskiej Unii, którzy w Janowie Lubelskim (31.03  - 02.04) startowali w II Pucharze Polski Kadetów. Ekipa MKZ Unia wywalczyła dwa złote i dwa brązowe medale. Na najwyższym stopniu podium stanęli Filip Świerczewski, najlepszy w kategorii 69 kg oraz Arsen Mkrtychan w wadze 76 kg. Natomiast na trzecich miejscach rywalizację ukończyli Krzysztof Prasek w wadze 63 kg i Jakub Wysocki w kategorii 100 kg.
Poprawiony: poniedziałek, 03 kwietnia 2017 07:01
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 57