Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Miniony tydzień w Raciborzu stał pod znakiem zapasów. Zwieńczeniem był Memoriał im. Grzegorza Pieronkiewicza. Wcześniej w ramach programu Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży od 10 do 16 czerwca gościło blisko 100-tu polskich i niemieckich zapaśników. Podczas wspólnych treningów na obiektach Miejskiego Klubu Zapaśniczego Unia i w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, młodzi sportowcy szlifowali formę i doskonalili swoje niemałe już umiejętności. Wszyscy uczestnicy zgrupowania, to aktualni reprezentanci swoich krajów w kategoriach młodzieżowych.
Poprawiony: wtorek, 20 czerwca 2017 06:59
Czytaj więcej…
 
Zawodnicy Miejskiego Klubu Zapaśniczego Unia Racibórz zdominowali I Memoriał im. Grzegorza Pieronkiewicza w zapasach w stylu klasycznym w kategorii młodzików, dzieci, mini zapasach i zapasach kobiet. Zawody poświęcone przedwcześnie zmarłemu prezesowi Unii i sternikowi Polskiego Związku Zapaśniczego odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego w Raciborzu . W turnieju wystąpiło 166 młodych zapaśników z Polski, Czech i Serbii.
Poprawiony: poniedziałek, 19 czerwca 2017 11:40
Czytaj więcej…
 
W ramach programu Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży od 3 do 10 czerwca w Raciborzu gościło blisko 40-ciu polskich i niemieckich zapaśników. Podczas wspólnych zajęć  na obiektach Miejskiego Klubu Zapaśniczego "Unia" młodzi zawodnicy brali udział w integracyjnych grach i zabawach sportowych. Uczestnicy wymiany mogli  również  skorzystać z przygotowanego dla nich programu rekreacyjno – kulturalnego, wycieczek i wyjazdów do miejsc pamięci.
Poprawiony: poniedziałek, 12 czerwca 2017 10:38
Czytaj więcej…
 
Najmłodsi reprezentanci MKZ Unia Racibórz startowali ostatnio (03.06) w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w zapasach dzieci dziewcząt i chłopców. Ekipa trenerki Sylwii Bileńskiej przywiozła do Raciborza trzy medale. Emilia Świerczewska wywalczyła srebrny medal, Oliwia Delong zakończyła zawody na trzeciej pozycji, a Adam Scheithauer został sklasyfikowany na drugim miejscu.
Poprawiony: wtorek, 06 czerwca 2017 11:04
 
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz z dużym powodzeniem startowali w sobotę (03.06) w Krnowie w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym dzieci i młodzików. W zawodach wzięło udział 130 zawodników z Polski, Czech i Słowacji. Ekipa Unii przywiozła do domu w sumie 15 medali. Na najwyższym stopniu podium stanęli Kuba Kosik (28 kg), Wojciech Iwanowski (52 kg) oraz Andrzej Wierzbicki (57 kg). Drugie miejsca wywalczyli Szymon Nieckarz (25 kg), Piotr Tomaszewski (28 kg), Ron Phirun (29 kg), Kajetan Jakubowski (35 kg), Michał Tomaszewski (38 kg), Jan Piwowarczyk (47 kg) i Michał Rostek (52 kg).
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 62