Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Złoty medal Agaty Walerzak na Mistrzostwach Polski Juniorek
Agata Walerzak wywalczyła złoty medal podczas rozgrywanych w Zamościu (17-18.03) Mistrzostw Polski Juniorek do lat 20 w zapasach. Zawodniczka MKZ Unia Racibórz nie miała sobie równych w kategorii wagowej 51 kg i pewnie sięgnęła po tytuł mistrzowski. Bardzo dobry występ zanotowała również Weronika Szewczyk, kolejna z zawodniczek Unii startująca w Zamościu zdobyła srebrny medal w wadze 55 kg.
Poprawiony: niedziela, 19 marca 2017 12:15
Czytaj więcej…
 
Czarnecki pierwszy, Ersetic drugi, Petrończak trzeci na międzynarodowych turniejach w Dorog i Zagrzebiu w zapasach w stylu klasycznym
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz w miniony weekend z powodzeniem reprezentowali nasz kraj na  turniejach międzynarodowych. Najlepiej spisał się Kamil Czarnecki, który podczas zawodów kadetów w węgierskim Dorog w bardzo dobrym stylu wywalczył pierwsze miejsce w kat. 46 kg. Ponadto Gracjan Głogiewicz zajął 8. miejsce w kat. 63 kg, a startujący wagę wyżej Mariusz Tochwin zostałym tym razem sklasyfikowany na dalszej pozycji.
Poprawiony: poniedziałek, 13 marca 2017 09:52
Czytaj więcej…
 
Grad medali zapaśników raciborskiej Unii na zawodach w Katowicach
Miejski Klub Zapaśniczy "Unia" Racibórz wygrał obie  klasyfikacje drużynowe podczas rozgrywanych w Katowicach (11.03)  Mistrzostw Śląska Młodzików i Pucharu Śląska Dzieci w zapasach w stylu klasycznym. Na zawodach w stolicy Górnego Śląska młodzi zawodnicy raciborskiej Unii indywidualnie zdobyli w sumie aż 17 medali.
Czytaj więcej…
 
6 medali zapaśników MKZ Unia Racibórz podczas Pucharu Polski w Warszawie
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz, którzy w miniony weekend (03.03 - 05.03)  startowali w Warszawie w Pucharze Polski w zapasach w stylu klasycznym w kategorii kadetów. Złote medale wywalczyli Kamil Czarnecki (42 kg) i Tomasz Wawrzyńczyk (100 kg). Na drugich miejscach rywalizację zakończyli Jakub Otulak (50 kg) i Gracjan Głogiewicz (63 kg). Natomiast brązowe medale w stolicy wywalczyli Mariusz Tochwin (69 kg) i Jakub Wysocki (100 kg).
Czytaj więcej…
 
Sukcesy naszych zawodników podczas Pucharu Polski młodzieżowców
Krzysztof Bańczyk wywalczył srebrny medal podczas rozgrywanego w Rudniku - Pucharu Polski młodzieżowców (do lat 23) w zapasach w stylu klasycznym. Reprezentant MKZ Unia Racibórz startujący w kategorii 71 kg. dopiero w finale musiał uznać wyższość Romana Pacurkowskiego z AZS AWF Warszawa. Bardzo dobrze zaprezentował się również startujący w kategorii wagowej 59 kg. Filip Petrończak, który wywalczył brązowy medal.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 57