Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Unici cztery razy na podium Mistrzostw Polski JuniorĂłw
Złoto wywalczył Mateusz Szewczuk (63 kg). Srebrne krążki na zawodach w Raciborzu zdobyli Filip Petrończak (67 kg) i Jakub Majdański (77 kg), a brąz Gracjan Głogiewicz (72 kg). Ponadto Mariusz Tochwin był piąty (67 kg), a Filip Świerczewski dziewiąty (67 kg). Natomiast Piotr Duk, który na co dzień trenuje w raciborskim OSSM, trzeci raz z rzędu zdobył tytuł mistrzowski.
Czytaj więcej…
 
Sukcesy zapaśników Unii na Mistrzostwach Śląska
Mistrzostwa Śląska Kadetów oraz Dzieci w zapasach w stylu klasycznym, to zawody w których z dużym powodzeniem uczestniczyli w minioną sobotę (17.03) reprezentanci MKZ Unia Racibórz. W klasyfikacji drużynowej w obu grupach wiekowych zapaśnicy Unii zajęli bezapelacyjnie pierwsze miejsce. Indywidualnie w rywalizacji dzieci złoty medal wywalczyli Ignacy Kosmala i Andrzej Wierzbicki. Na drugich miejscach zawody ukończyli Ron Phirun, Kajetan Jakubowski oraz Jakub Wieczorek. Medal brązowy w stolicy Górnego Śląska wywalczył natomiast Bartłomiej Fiołka.
Czytaj więcej…
 
MKZ Unia zaprasza na zajęcia z samoobrony
Miejski Klub Zapaśniczy "Unia" w Raciborzu zaprasza wszystkich chętnych w każdy poniedziałek, środę i piątek na zajęcia z samoobrony. Spotkania od najbliższego tygodnia (05.03) będą odbywać się na obiektach klubowych przy Pl. Jagiełły 3 w Raciborzu o godz. 19.30. Treningi poprowadzi Jurij Ziniewicz, specjalista od sztuk walk, który współpracował z wojskowymi jednostakami specjalnymi.
Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2018 12:21
Czytaj więcej…
 
Mateusz Wolny drugi w Kijowie ! Agnieszka Król - piąta
Mateusz Wolny zajął drugie miejsce podczas rozgrywanego w Kijowie - Międzynarodowego Turnieju w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnik raciborskiej Unii wywalczył najlepszą lokatę spośród wszystkich reprezentantów Polski w klasyku, którzy startowali w stolicy Ukrainy. Oprócz srebra Mateusza, biało czerwoni zdobyli jeszcze trzy brązowe krążki.
Czytaj więcej…
 
Julka Łukasiak najlepsza w Berlinie
Julia Łukasiak, zawodniczka Miejskiego Klubu Zapaśniczego Unia Racibórz  zdobyła złoty medal podczas rozgrywanego w ten weekend (24.02) Międzynarodowego Turnieju w Berlinie w zapasach kobiet.
Poprawiony: niedziela, 25 lutego 2018 09:09
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 68