Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Paula Kozłow zajęła piąte miejsce podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy w zapasach kobiet. Zapaśniczka MKZ Unia Racibórz na zawodach w węgierskim Szombathely w stawce mocnych rywalek w kategorii 53 kg walczyła bardzo dzielnie i ostatecznie uplasowała się na punktowanej pozycji. W decydującym pojedynku o brązowy medal unitka nie sprostała niestety Juli Leoardzie z Mołdawi i sklasyfikowana została na 5. miejscu.
Czytaj więcej…
 
Najmłodsi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz startowali ostatnio z powodzeniem w Międzynarodowym Turnieju o Grand Prix Hodonina (25.03) w kategorii dzieci i żaków. Zawody w Czechach miały bardzo silną obsadę. Do rywalizacji przystąpiło 240 zawodników z 8 państw. Między innymi z Ukrainy, Serbii, Chorwacji, Rumunii, Węgier, Czech i Polski.
Czytaj więcej…
 
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz z dużym powodzeniem startowali w niedzięlę (26.03) w Katowicach podczas rozgrywanych w tym mieście Mistrzostw Śląska Dzieci i Kadetów oraz Pucharze Śląska Młodzików. Ostatecznie ze stolicy Górnego Śląska ekipa raciborskiej Unii przywiozła 20 medali: 10 złotych, 6 srebrnych i 4 brązowe medale.
Czytaj więcej…
 
Bardzo dobry występ zanotowali  młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz na Międzynarodowym Turnieju Sobieskiego w Poznaniu 917-18.03). W silnie obsadzonych zawodach z udziałem reprezentantów Węgier, Łotwy, Litwy, Ukrainy i Polski w rywalizacji kadetów zawodnicy Unii wywalczyli cztery medale: złoty i trzy brązowe. Na najwyższym stopniu podium po raz kolejny stanął Kamil Czarnecki, który zajął pierwsze w kategorii 50 kg.
Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2017 08:31
Czytaj więcej…
 
Agata Walerzak wywalczyła złoty medal podczas rozgrywanych w Zamościu (17-18.03) Mistrzostw Polski Juniorek do lat 20 w zapasach. Zawodniczka MKZ Unia Racibórz nie miała sobie równych w kategorii wagowej 51 kg i pewnie sięgnęła po tytuł mistrzowski. Bardzo dobry występ zanotowała również Weronika Szewczyk, kolejna z zawodniczek Unii startująca w Zamościu zdobyła srebrny medal w wadze 55 kg.
Poprawiony: niedziela, 19 marca 2017 12:15
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 59