Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Srebrny i trzy brązowe medale wywalczyli  zawodnicy MKZ Unia Racibórz podczas Międzynarodowego Pucharu Polski w zapasach w stylu klasycznym w kategorii juniorów i kadetów, który w miniony weekend (26-28.05) odbył się w Kostrzynie nad Odrą. W starszej grupie Filip Petrończak zajął 2. miejsce w wadze do 60 kg. Lepszy od zawodnika Unii okazał się tylko Pavel Chaikouski z Białorusi. Drugi z naszych reprezentantów w gronie juniorów, Mateusz Szewczuk uplasował się na piątym miejscu w wadze 66 kg.
Poprawiony: poniedziałek, 29 maja 2017 08:11
Czytaj więcej…
 
Miejski Klub Zapaśniczy Unia Racibórz ma zaszczyt zaprosić na Memoriał im. Grzegorza Pieronkiewicza w zapasach w stylu klasycznym w kategorii młodzików, dzieci,  mini zapasach i zapasach kobiet. Zawody poświęcone przedwcześnie zmarłemu prezesowi Unii i sternikowi Polskiego Związku Zapaśniczego odbędą się  w sobotę 17 czerwca w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego w Raciborzu przy ul. Śląskiej 3. 
Czytaj więcej…
 
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz w miniony weekend z powodzeniem startowali w silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju "Lidice - Sokol Cup" niedaleko Pragi. W tych renomowanych zawodach z udziałem grup młodzieżowych startowały zawodniczki i zawodnicy z 8 państw: Czech, Słowacji, Chorwacji, Niemiec, Danii, Norwegii, Rosji i Polski. Młoda ekipa  MKZ Unia Racibórz w gronie 351 startujących przywiozła do domu w sumie 16 medali, a w klasyfikacji drużynowej podopieczni trenerów Piotra Żurawika i Mateusza Wanke uplasowali się na 2. miejscu.
Poprawiony: wtorek, 23 maja 2017 07:27
Czytaj więcej…
 
Zapaśniczki MKZ Unia Racibórz po raz kolejny potwierdziły, że należą do najlepszych zawodniczek w naszym kraju. Na Mistrzostwach Polski Seniorek, które rozgrywane były od 19 do 21 maja w Białogardzie wywalczyły trzy medale; złoty, srebrny i brązowy. W kategorii 60 kg na  najwyższym stopniu podium stanęła Agnieszka Król. Srebro na krajowym czempionacie wywalczyła Agata Walerzak w kategorii 53 kg, a Paula Kozłow startująca w tej samej wadze zakończyła zawody z brązowym medalem.
Poprawiony: niedziela, 21 maja 2017 16:30
Czytaj więcej…
 
Z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy MKZ Unia Racibórz, którzy reprezentowali nasz kraj na Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Rumunii (12-14.05). W Bukareszcie w rywalizacji kadetów najlepiej powalczył Kamil Czarnecki, który zajął 2. miejsce w kategorii 46 kg. Natomiast Tomasz Wawrzyńczyk startujący w wadze 100 kg ukończył zawody na 5. miejscu.
Poprawiony: środa, 17 maja 2017 07:28
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 62