Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Puchar Polski juĹź w ten weekend
Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym i seniorek w zapasach kobiet już w najbliższy weekend (03 - 04.02) odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudniku. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Klub Zapaśniczy "Unia" Racibórz. Gospodarzy MKZ Unia Racibórz reprezentować będą Natalia Duksa, Weronika Szewczyk, Agata Walerzak i Agnieszka Król. Z powodu urazów nie wystapią niestety Paula Kozłow i Patrycja Sperka.
Czytaj więcej…
 
Trzy medale unitów podczas X Memoriału Dębickich Mistrzów
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz z powodzeniem brali udział w X Memoriale Dębickich Mistrzów: Ryszarda Świerada, Kazimierza Lipienia i Andrzeja Skrzydlewskiego. Podczas sobotnich (09.12) zawodów w Dębicy w rywalizacji kadetów na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Czarnecki, najlepszy w kategorii 60 kg. Srebrny medal przywiózł do Raciborza, Krzysztof Steffan, który startował w wadze do 66 kg. Natomiast trzecie miejsce w tej samej kategorii wywalczył Mariusz Tochwin.
Czytaj więcej…
 
Święty Mikołaj z wizytą u najmłodszych zapaśników Unii
Niezwykle zapracowany Święty Mikołaj odwiedził w miniony piątek najmłodszych zawodników Miejskiego Klubu Zapaśniczego „Unia” w Raciborzu. W hali sportowej klubu przy PL. Jagiełły bawiło się wspólnie blisko stu adeptów sportu zapaśniczego. Przyszli mistrzowie po intensywnej rozgrzewce wzięli udział w w specjalnie na ten dzień przygotowanych konkurencjach sprawnościowych.
Czytaj więcej…
 
Grad medali zapaśników Unii na zawodach w Rudzie Śląskiej
Kolejny udany start zanotowali młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz. W Rudzie Śląskiej unici rywalizowali  w Międzynarodowym Turnieju im. Ryszarda Dworoka. W najmłodszej grupie dzieci złote medale zdobyli Mikołaj Jędrzejowski (29 kg), Ron Phirun (32 kg) i Ignacy Kosmala (35 kg). Na drugich miejscach zawody ukończyli Borys Stebel (32 kg) i Kacper Rostek (42 kg), a na trzecim Piotr Tomaszewski (29 kg).
Poprawiony: wtorek, 28 listopada 2017 08:24
Czytaj więcej…
 
Trzy medale na MP młodzików
Reprezentanci MKZ Unia Racibórz wywalczyli trzy brązowe medale podczas rozgrywanych w miniony weekend w Raciborzu Mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym. W gronie ponad 200 rywalizujących zawodników z całego kraju, trzecie miejsce w kat. wagowej 59 kg zajął Maciej Krupa, Mateusz Iwanowski wywalczył brąz w wadze 66 kg, a Kacper Pogorzelski był trzeci w wadze ciężkiej (100 kg). W pierwszej dziesiątce poszczególnych kategorii, zawody rozgrywane w Hali Arena Rafako ukończyli: Adrian Weczerek - 5. miejsce (42 kg), Karol Staniewicz - 7. miejsce (85 kg), Andrea Ratajczak - 8. miejsce (73 kg) i Maciej Szuła - 10. miejsce (38 kg). Opiekę szkoleniową nad młodymi zapaśnikami raciborskiej Unii sprawują Piotr Żurawik i Mateusz Wanke.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 68