Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Paula Kozłow złota, Aga Król srebrna na Pucharze Polski.
Paula Kozłow zdobyła złoty medal podczas Pucharu Polski Seniorek w zapasach kobiet. Zawodniczka MKZ Unia Racibórz na zawodach w Rudniku/k Raciborza nie miała sobie równych w kategorii wagowej 55 kilogramów. Agnieszka Król, druga z naszych zawodniczek zajęła drugie miejsce w kategorii wagowej 58 kilogramów. Obu unitkom serdecznie gratulujemy.
 
W ten weekend zapraszamy na Puchar Polski Seniorek w zapasach kobiet i w stylu wolnym i klasycznym do lat 23
W najbliższą sobotę i niedzielę (25/26.02) w Rudniku k/Raciborza odbędzie się Puchar Polski Seniorek w zapasach, Puchar Polski do lat 23 w stylu wolnym i Puchar Polski w zapasach w stylu klasycznym.
Poprawiony: czwartek, 23 lutego 2017 09:48
Czytaj więcej…
 
MKZ Unia Racibórz wicemistrzem Polski !
W ostatnim meczu sezonu Krajowej Ligi Zapaśniczej, Unia Racibórz w Hali Arena Rafako jako pierwsza drużyna w lidze wygrała z niepokonaną dotąd ekipą AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski 6:4. Dzięki temu zwycięstwu Unia wywalczyła tytuł wicemistrza Polski.
Poprawiony: wtorek, 21 lutego 2017 12:35
Czytaj więcej…
 
Unia Racibórz przegrywa w Poznaniu z Grunwaldem 4:6
Unia Racibórz przegrała w Poznaniu z Grunwaldem 4:6 w przedostatniej kolejce spotkań Krajowej Ligi Zapaśniczej. To oznacza, że do samego końca rozgrywek Nasza Drużyna będzie walczyć o tytuł wicemistrzowski. Już w najbliższy poniedziałek (20.02) Unia Racibórz podejmować będzie w Hali Arena Rafako o godz. 18.00 świeżo upieczonego mistrza kraju, AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski. Mecz transmitować będzie TVP Sport. Natomiast Grunwald Poznań zmierzy się na wyjeździe z AKS Białogard. Przed ostatnią kolejką Racibórz ma punkt przewagi nad Poznaniem. Zapowiadają się spore emocje.
Czytaj więcej…
 
Liga KLZ: Unia Racibórz jedzie do Poznania namecz z Grunwaldem
W meczu przedostatniej rundy spotkań Krajowej Ligi Zapaśniczej MKZ Unia Racibórz  zmierzy się w środę, 15 lutego w  Poznaniu z Grunwaldem. Raciborska Unia do tej pory w rozgrywkach ligowych zgromadziła na swoim koncie 19 punktów, Grunwald jest trzeci i ma cztery punkty mniej. Jeżeli ekipa Ryszarda Wolnego w stolicy Wielkopolski odniesie zwycięstwo bądź zremisuje zapewni sobie co najmniej tytuł wicemistrzowski.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 57