Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Agata Walerzak trzecia na Mistrzostwach Europy Juniorek !!!
Agata Walerzak z MKZ Unia Racibórz wywalczyła brązowy medal podczas rozgrywanych w Dortmundzie Mistrzostw Europy Juniorek w zapasach. Unitka przed wyjazdem na mistrzostwa zapowiadała, że jedzie po medali i słowa dotrzymała ! W decydującej walce o brązowy medal nasza zawodniczka po zaciętym pojedynku pokonała na punkty 10:7 Rosjankę Aleksandrę Skirenko.
Czytaj więcej…
 
Miniony tydzień w Raciborzu stał pod znakiem zapasów. Zwieńczeniem był Memoriał im. Grzegorza Pieronkiewicza. Wcześniej w ramach programu Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży od 10 do 16 czerwca gościło blisko 100-tu polskich i niemieckich zapaśników. Podczas wspólnych treningów na obiektach Miejskiego Klubu Zapaśniczego Unia i w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, młodzi sportowcy szlifowali formę i doskonalili swoje niemałe już umiejętności. Wszyscy uczestnicy zgrupowania, to aktualni reprezentanci swoich krajów w kategoriach młodzieżowych.
Poprawiony: wtorek, 20 czerwca 2017 06:59
Czytaj więcej…
 
Zawodnicy Miejskiego Klubu Zapaśniczego Unia Racibórz zdominowali I Memoriał im. Grzegorza Pieronkiewicza w zapasach w stylu klasycznym w kategorii młodzików, dzieci, mini zapasach i zapasach kobiet. Zawody poświęcone przedwcześnie zmarłemu prezesowi Unii i sternikowi Polskiego Związku Zapaśniczego odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego w Raciborzu . W turnieju wystąpiło 166 młodych zapaśników z Polski, Czech i Serbii.
Poprawiony: poniedziałek, 19 czerwca 2017 11:40
Czytaj więcej…
 
W ramach programu Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży od 3 do 10 czerwca w Raciborzu gościło blisko 40-ciu polskich i niemieckich zapaśników. Podczas wspólnych zajęć  na obiektach Miejskiego Klubu Zapaśniczego "Unia" młodzi zawodnicy brali udział w integracyjnych grach i zabawach sportowych. Uczestnicy wymiany mogli  również  skorzystać z przygotowanego dla nich programu rekreacyjno – kulturalnego, wycieczek i wyjazdów do miejsc pamięci.
Poprawiony: poniedziałek, 12 czerwca 2017 10:38
Czytaj więcej…
 
Najmłodsi reprezentanci MKZ Unia Racibórz startowali ostatnio (03.06) w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w zapasach dzieci dziewcząt i chłopców. Ekipa trenerki Sylwii Bileńskiej przywiozła do Raciborza trzy medale. Emilia Świerczewska wywalczyła srebrny medal, Oliwia Delong zakończyła zawody na trzeciej pozycji, a Adam Scheithauer został sklasyfikowany na drugim miejscu.
Poprawiony: wtorek, 06 czerwca 2017 11:04
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 63