Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Mateusz Wolny drugi w Kijowie ! Agnieszka Król - piąta
Mateusz Wolny zajął drugie miejsce podczas rozgrywanego w Kijowie - Międzynarodowego Turnieju w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnik raciborskiej Unii wywalczył najlepszą lokatę spośród wszystkich reprezentantów Polski w klasyku, którzy startowali w stolicy Ukrainy. Oprócz srebra Mateusza, biało czerwoni zdobyli jeszcze trzy brązowe krążki.
Czytaj więcej…
 
Julka Łukasiak najlepsza w Berlinie
Julia Łukasiak, zawodniczka Miejskiego Klubu Zapaśniczego Unia Racibórz  zdobyła złoty medal podczas rozgrywanego w ten weekend (24.02) Międzynarodowego Turnieju w Berlinie w zapasach kobiet.
Poprawiony: niedziela, 25 lutego 2018 09:09
Czytaj więcej…
 
Puchar Polski juĹź w ten weekend
Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym i seniorek w zapasach kobiet już w najbliższy weekend (03 - 04.02) odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudniku. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Klub Zapaśniczy "Unia" Racibórz. Gospodarzy MKZ Unia Racibórz reprezentować będą Natalia Duksa, Weronika Szewczyk, Agata Walerzak i Agnieszka Król. Z powodu urazów nie wystapią niestety Paula Kozłow i Patrycja Sperka.
Czytaj więcej…
 
Trzy medale unitów podczas X Memoriału Dębickich Mistrzów
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz z powodzeniem brali udział w X Memoriale Dębickich Mistrzów: Ryszarda Świerada, Kazimierza Lipienia i Andrzeja Skrzydlewskiego. Podczas sobotnich (09.12) zawodów w Dębicy w rywalizacji kadetów na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Czarnecki, najlepszy w kategorii 60 kg. Srebrny medal przywiózł do Raciborza, Krzysztof Steffan, który startował w wadze do 66 kg. Natomiast trzecie miejsce w tej samej kategorii wywalczył Mariusz Tochwin.
Czytaj więcej…
 
Święty Mikołaj z wizytą u najmłodszych zapaśników Unii
Niezwykle zapracowany Święty Mikołaj odwiedził w miniony piątek najmłodszych zawodników Miejskiego Klubu Zapaśniczego „Unia” w Raciborzu. W hali sportowej klubu przy PL. Jagiełły bawiło się wspólnie blisko stu adeptów sportu zapaśniczego. Przyszli mistrzowie po intensywnej rozgrzewce wzięli udział w w specjalnie na ten dzień przygotowanych konkurencjach sprawnościowych.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 68