Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Trzy medale zapaśniczek raciborskiej Unii na mistrzostwach Polski
Srebrny i dwa brązowe medale, to dorobek zawodniczek Unii Racibórz, podczas rozgrywanych w Bydgoszczy - Mistrzostw Polski seniorek w zapasach kobiet. Do finału w kat. wagowej 53 kg dotarła Paula Kozłow. W walce finałowej nasza zawodniczka przegrała niestety z utytułowaną Iwoną Matkowską. W małych finałach wystąpiły natomiast Weronika Szewczyk (55 kg) i Agnieszka Król (62 kg). Obie zapaśniczki wygrały swoje walki i tym samym wywalczyły brązowe medale krajowego czempionatu.
Poprawiony: poniedziałek, 29 kwietnia 2019 07:05
Czytaj więcej…
 
Dwa srebra i brąz naszych zawodniczek na MP w Międzyzdrojach
Bardzo udany start zanotowały zapaśniczki Unii Racibórz podczas Mistrzostw Polski juniorek do lat 20 w Międzyzdrojach. W zawodach wzięły udział trzy zawodniczki z naszego klubu i wszystkie zdobyły medale. Srebrne krążki krajowego czempionatu wywalczyły Julia Basińska, rywalizująca w kategorii 53 kg oraz Natalia Duksa, która startowała w wadze 55 kg. Natomiast z medalem brązowym wróciła do Raciborza Julia Łukasiak, która stanęła na podium w gronie zawodniczek walczących w limicie wagowym 59 kilogramów.
Poprawiony: poniedziałek, 23 września 2019 07:44
Czytaj więcej…
 
Dominacja zapaśników Unii na Mistrzostwach Śląśka młodzików i Pucharze Śląska kadetów
Zapaśnicy Unii Racibórz z bardzo dużym powodzeniem startowali ostatnio w Rudzie Śląskiej w Mistrzostwach Śląska młodzików i Pucharze Śląska kadetów w zapasach w stylu klasycznym. W młodszej grupie złote medale wywalczyli: Ron Phirun (38 kg), Mateusz Alot (41 kg), Marcin Szymiczek (62 kg), Wojciech Iwanowski (68 kg), Paweł Tanżyna (75 kg) i Karol Staniewicz (85 kg). Na drugim miejscu uplasował się Kuba Mosek (44 kg), a na trzeciej pozycji Kamil Janków.
Czytaj więcej…
 
Camp sportowy nad Bałtykiem
Ryszard Wolny - mistrz olimpijski z Atlanty zaprasza w czasie wakacji na sportowy camp do Gdańska i Władysławowa.
Czytaj więcej…
 
Medale raciborskich zapasnikĂłw podczas Pucharu Polski kadetĂłw
Z trzema medalami wrócili z Kostrzyna zawodnicy raciborskiej Unii, którzy brali udział w II Pucharze Polski w zapasach w stylu klasycznym w kategorii kadetów, eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Najlepiej zaprezentował się Dawid Mkrtchyan, który wywalczył złoty medal w wadze 80 kilogramów. Na drugim miejscu zawody ukończył Kacper Pogorzelski, startujący w najcięższej kategorii - 110 kg. Natomiast medal brązowy zdobył Jakub Otulak, rywalizujący w limicie wagowym do 65 kilogramów.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 68