Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Dwa srebra i brąz naszych zawodniczek na MP w Międzyzdrojach
Bardzo udany start zanotowały zapaśniczki Unii Racibórz podczas Mistrzostw Polski juniorek do lat 20 w Międzyzdrojach. W zawodach wzięły udział trzy zawodniczki z naszego klubu i wszystkie zdobyły medale. Srebrne krążki krajowego czempionatu wywalczyły Julia Basińska, rywalizująca w kategorii 53 kg oraz Natalia Duksa, która startowała w wadze 55 kg. Natomiast z medalem brązowym wróciła do Raciborza Julia Łukasiak, która stanęła na podium w gronie zawodniczek walczących w limicie wagowym 59 kilogramów.
Poprawiony: poniedziałek, 15 kwietnia 2019 07:58
Czytaj więcej…
 
Dominacja zapaśników Unii na Mistrzostwach Śląśka młodzików i Pucharze Śląska kadetów
Zapaśnicy Unii Racibórz z bardzo dużym powodzeniem startowali ostatnio w Rudzie Śląskiej w Mistrzostwach Śląska młodzików i Pucharze Śląska kadetów w zapasach w stylu klasycznym. W młodszej grupie złote medale wywalczyli: Ron Phirun (38 kg), Mateusz Alot (41 kg), Marcin Szymiczek (62 kg), Wojciech Iwanowski (68 kg), Paweł Tanżyna (75 kg) i Karol Staniewicz (85 kg). Na drugim miejscu uplasował się Kuba Mosek (44 kg), a na trzeciej pozycji Kamil Janków.
Czytaj więcej…
 
Camp sportowy nad Bałtykiem
Ryszard Wolny - mistrz olimpijski z Atlanty zaprasza w czasie wakacji na sportowy camp do Gdańska i Władysławowa.
Czytaj więcej…
 
Medale raciborskich zapasników podczas Pucharu Polski kadetów
Z trzema medalami wrócili z Kostrzyna zawodnicy raciborskiej Unii, którzy brali udział w II Pucharze Polski w zapasach w stylu klasycznym w kategorii kadetów, eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Najlepiej zaprezentował się Dawid Mkrtchyan, który wywalczył złoty medal w wadze 80 kilogramów. Na drugim miejscu zawody ukończył Kacper Pogorzelski, startujący w najcięższej kategorii - 110 kg. Natomiast medal brązowy zdobył Jakub Otulak, rywalizujący w limicie wagowym do 65 kilogramów.
Czytaj więcej…
 
Świetny występ zapaśniczek Unii Racibórz na MIstrzostwach Śląska
Najmłodsze zawodniczki naszego klubu znakomicie spisały się na Mistrzostwach Śląska Dziewcząt w zapasach w stylu wolnym. Na zawodach w Tychach reprezentantki Unii Racibórz wywalczyły trzy złote medale i jeden srebrny krążek. Emilia Strachota wygrała rywalizację w wadze 29 kilogramów. W kategorii 54 kg triumfowała Emilia Świerczewska. Beata Sobeczko okazała się najlepsza w wadze 61 kilogramów, a Oliwia Delong, startująca w tej samej kategorii ukończyła mistrzostwa na drugiej pozycji.
Poprawiony: wtorek, 26 marca 2019 13:04
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 68