Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Grad medali zapaśników Unii na zawodach w Rudzie Śląskiej
Kolejny udany start zanotowali młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz. W Rudzie Śląskiej unici rywalizowali  w Międzynarodowym Turnieju im. Ryszarda Dworoka. W najmłodszej grupie dzieci złote medale zdobyli Mikołaj Jędrzejowski (29 kg), Ron Phirun (32 kg) i Ignacy Kosmala (35 kg). Na drugich miejscach zawody ukończyli Borys Stebel (32 kg) i Kacper Rostek (42 kg), a na trzecim Piotr Tomaszewski (29 kg).
Poprawiony: wtorek, 28 listopada 2017 08:24
Czytaj więcej…
 
Trzy medale na MP młodzików
Reprezentanci MKZ Unia Racibórz wywalczyli trzy brązowe medale podczas rozgrywanych w miniony weekend w Raciborzu Mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym. W gronie ponad 200 rywalizujących zawodników z całego kraju, trzecie miejsce w kat. wagowej 59 kg zajął Maciej Krupa, Mateusz Iwanowski wywalczył brąz w wadze 66 kg, a Kacper Pogorzelski był trzeci w wadze ciężkiej (100 kg). W pierwszej dziesiątce poszczególnych kategorii, zawody rozgrywane w Hali Arena Rafako ukończyli: Adrian Weczerek - 5. miejsce (42 kg), Karol Staniewicz - 7. miejsce (85 kg), Andrea Ratajczak - 8. miejsce (73 kg) i Maciej Szuła - 10. miejsce (38 kg). Opiekę szkoleniową nad młodymi zapaśnikami raciborskiej Unii sprawują Piotr Żurawik i Mateusz Wanke.
Czytaj więcej…
 
Młodzi zapaśnicy będą walczyć w Raciborzu o medale Mistrzostw Polski
Już w  ten weekend (11-12.11) w Raciborzu odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. O medale w tej kategorii wiekowej w Hali Arena Rafako rywalizować będzie blisko 300 zawodników z całego kraju. Gospodarzy zawodów, Miejski Klub Zapaśniczy Unia Racibórz reprezentować będzie w sumie 18 zapaśników. Unici od kilku sezonów w tej kategorii należą do najlepszych w kraju i także tym razem, przed własną publicznością będą chcieli się zaprezentować z jak najlepszej strony.
Czytaj więcej…
 
Kolejny udany start zapaśników Unii Racibórz
Międzynarodowy Memoriał im. Władysława Bajorka, to kolejna impreza na której startowali ostatnio z powodzeniem zapaśnicy MKZ Unia Racibórz. Na zawodach w Krakowie (28.10) podopieczni trenerów Piotra Żurawika i Mateusza Wanke wywalczyli w sumie 7 medali. W najmłodszej grupie - dzieci, złoty medal zdobył Igor Ochman (50 kg), srebrny Kajetan Jakubowski (35 kg), a brązowe krążki - Ignacy Kosmala (35 kg) oraz  Jakub Mosek (38 kg).
Czytaj więcej…
 
Udany start w Serbii
Zapaśnicy Unii Racibórz brali ostatnio udział w silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju w Serbii. W imprezie wzięło udział 357 zawodników z 15 państw. W stawce wymagających rywali nasi młodzi zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony. W grupie wiekowej dzieci na trzecim miejscu uplasowali się Kajetan Jakubowski (33 kg) i  Wojciech Iwanowski (54 kg), ponadto w tej grupie startował Borys Stebel (32 kg). W gronie młodzików unici również wywalczyli dwa medale. Szymon Sosnowski (44 kg) i  Mateusz Iwanowski (65 kg) zakończyli rywalizację na trzecich miejscach.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 68