Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Ryszard Wolny został nowym wiceprezesem Polskiego Związku Zapaśniczego ds. stylu klasycznego. Mistrz olimpijski z Atlanty był do tej pory członkiem zarządu we władzach polskich zapasów, a nową funkcję powierzono mu podczas ostatniego posiedzenia zarządu, który odbył się w trakcie rozgrywanego w miniony weekend w Warszawie Memoriału im. W. Pytlasińskiego.
Poprawiony: wtorek, 11 lipca 2017 12:04
Czytaj więcej…
 
Paula Kozłow zdobyła brązowy medal podczas międzynarodowych zawodów Poland Open w zapasach kobiet. Na prestiżowym turnieju w Warszawie w decydującej walce o trzecie miejsce zawodniczka MKZ Unia Racibórz startująca w kategorii 53 kg pokonała Niemkę Ninę Hemmer. Pozostałe zawodniczki raciborskiej Unii biorące udział w zawodach nie zdołały niestety przebić się do strefy medalowej.
Poprawiony: poniedziałek, 10 lipca 2017 06:48
Czytaj więcej…
 
Kamil Czarnecki pierwszy na zawodach w Serbii
Kamil Czarnecki okazał się bezkonkurencyjny na rozgrywanym ostatnio w Suboticy Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym (24-25.06). Utalentowany zawodnik MKZ Unia Racibórz na matach w Serbii nie miał sobie równych w kategorii do 46 kg i pewnie sięgnął po złoty medal.
Czytaj więcej…
 
Filip Petrończak z MKZ Unia Racibórz na 1/8 finału zakończył przygodę na Mistrzostwach Europy Juniorów w Dortmundzie. Unita w pierwszej walce przegrał z Austriakiem Raphaelem Jaegerem i ostatecznie został sklasyfikowany na 18. miejscu wśród zapaśników w kategorii 60 kg.
 
Agata Walerzak trzecia na Mistrzostwach Europy Juniorek !!!
Agata Walerzak z MKZ Unia Racibórz wywalczyła brązowy medal podczas rozgrywanych w Dortmundzie Mistrzostw Europy Juniorek w zapasach. Unitka przed wyjazdem na mistrzostwa zapowiadała, że jedzie po medali i słowa dotrzymała ! W decydującej walce o brązowy medal nasza zawodniczka po zaciętym pojedynku pokonała na punkty 10:7 Rosjankę Aleksandrę Skirenko.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 62