Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Puchar Śląska dla Unii Racibórz
20 medali wywalczyli zapaśnicy MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanego w Mysłowicach - Pucharu Śląska Dzieci, Młodzików w stylu klasycznym i  Kadetek w zapasach kobiet. W rywalizacji najmłodszych I -  miejsca zajęli Emilia Świerczewska, Oliwia Delong, Kajetan Jakubowski, Michał Tomaszewski i Andrzej Wierzbicki.
Poprawiony: wtorek, 16 maja 2017 08:03
Czytaj więcej…
 
Natalia Duksa trzecia na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Natalia Duksa z MKZ Unia Racibórz wywalczyła brązowy medal podczas rozgrywanej w Drzonkowie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach kobiet w rywalizacji kadetek (04.30 - 02.05). W małym finale zawodniczka Unii startująca w kategorii wagowej 60 kilogramów, pokonała 6:2 na punkty Zofię Polowczyk z ULKS Tęcza i ostatecznie zajęła trzecie miejsce.
Czytaj więcej…
 
Mateusz Wolny - trzeci na Mistrzostwach Niemiec
Mateusz Wolny wywalczył brązowy medal Mistrzostw Niemiec w zapasach w stylu klasycznym. Na zawodach w Plauen (30.04) zawodnik raciborskiej Unii, który po raz pierwszy startował w krajowym czempionacie u naszych zachodnich sąsiadów, w silnej stawce rywali zajął trzecie miejsce w kategorii wagowej 80 kg.
Czytaj więcej…
 
Sukcesy zapaśników Unii Racibórz na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Złoty, dwa srebrne i trzy brązowe medale, to dorobek zapaśników MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanej w Drzonkowie Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w zapasach w stylu klasycznym (28-30.04). Na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Czarnecki, który był bezkonkurencyjny w kategorii 46 kg. Srebrne medale wywalczyli Arsen Mkrtchyan (76 kg) i Tomasz Wawrzyńczyk (100 kg), a na trzecim miejscu zawody ukończyli Gracjan Głogiewicz (63 kg), Filip Świerczewski (69 kg) oraz Jakub Wysocki (100 kg).
Czytaj więcej…
 
Sukscey zapaśników Unii Racibórz na OTK w Chełmie
Z dużym powodzeniem startowały zawodniczki i zawodnicy  MKZ Unia Racibórz podczas rozgrywanego w Chełmie (21- 22.04) Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego w zapasach kobiet młodziczek i stylu klasycznego młodzików. Złote medale w silnie obsadzonych zawodach  w rywalizacji dziewczyn wywalczyły Kamila Kasprów (32 kg) i Julia Michniewicz (34 kg). W klasyfikacji drużynowej ekipa Unii sklasyfikowana została na szóstym miejscu.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 59