Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Odliczamy czas do pierwszego meczu w rozgrywkach PWPW KLZ
Wielkimi krokami zbliża się pierwszy mecz naszej drużyny w II edycji PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. MKZ Unia Racibórz w środę, 27 wrzesnia zmierzy się z AZ Supra Brokers Wrocław. Miejscem zawodów będzie Arena Rafako. Startujemy o godz.18.00. Wszystkich naszych sympatyków prosimy o niezawodne przybycie i gorący doping w meczu z wymagającym rywalem.
Poprawiony: środa, 20 września 2017 08:23
Czytaj więcej…
 
Startuje II sezon PWPW KLZ !
Rusza drugi sezon PWPW Krajowej Ligi Zapsniczej. Nasz Zespół MKZ Unia Racibórz na inaugurację drugiej edycji zmierzy się przed własną publicznością z AZ SUPRA BROKERS Wrocław. Ten mecz już 27 września w raciborskiej Arenie Rafako. Start godz. 18.00. Przypomnijmy, że Unia broni tytułu wicemistrza Polski.
Poprawiony: wtorek, 19 września 2017 06:42
 
W najbliższy piątek (15.09) stolicą polskich zapasów będzie Racibórz. W tym dniu w Hali Arena Rafako odbędą się 87. Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Do zawodów zgłosiło się w sumie 133 zawodników. Gospodarzy - MKZ Unia Racibórz reprezentować będą w kategorii 66 kg: Arkadiusz Gucik, Grzegorz Wanke, Filip Petrończak i Mateusz Szewczuk. W  kategorii 71 kg wystąpią Krzysztof Bańczyk i Mateusz Wanke, a w wadze 80 kg - Mateusz Wolny.
Poprawiony: wtorek, 12 września 2017 12:34
Czytaj więcej…
 
Kamil Czarnecki z MKZ Unia Racibórz zajął 8. miejsce na Mistrzostwach Świata Kadetów w zapasach w stylu klasycznym w kategorii wagowej 50 kg. W pierwszej walce podopieczny trenera Piotra Szczeponioka wygrał z Hernanem Almendrą z Argentyny. W ćwierćfinale raciborzanin rywalizował z Haikiem Aatryanem z Armenii. Tym razem lepszy był przeciwnik, który ostatecznie zakończył mistrzostwa na trzecim miejscu.
Czytaj więcej…
 
Zapaśnicy MKZ Unia Racibórz od 19 do 25 sierpnia gościli z rewizytą w niemieckim Singen w ramach programu Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Do naszych zachodnich sąsiadów na sportowe zgrupowanie pojechało szesnastu zawodników i dwóch trenerów. Młodzi zapaśnicy raciborskiego klubu brali udział we wspólnych treningach w hali i na stadionie, grach i zabawach, a także skorzystali z bogatej oferty turystyczno - rekreacyjnej. Unici mieli między innymi okazję zobaczyć wodospad Rheinfalls, zamek Laufen, brali udział w marszu na górę Hohentwiel oraz całodniowej wycieczce dookoła Jeziora Bodeńskiego.
Poprawiony: wtorek, 29 sierpnia 2017 08:11
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 63