Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Międzynarodowy Memoriał im. Władysława Bajorka, to kolejna impreza na której startowali ostatnio z powodzeniem zapaśnicy MKZ Unia Racibórz. Na zawodach w Krakowie (28.10) podopieczni trenerów Piotra Żurawika i Mateusza Wanke wywalczyli w sumie 7 medali. W najmłodszej grupie - dzieci, złoty medal zdobył Igor Ochman (50 kg), srebrny Kajetan Jakubowski (35 kg), a brązowe krążki - Ignacy Kosmala (35 kg) oraz  Jakub Mosek (38 kg).
Czytaj więcej…
 
Udany start w Serbii
Zapaśnicy Unii Racibórz brali ostatnio udział w silnie obsadzonym międzynarodowym turnieju w Serbii. W imprezie wzięło udział 357 zawodników z 15 państw. W stawce wymagających rywali nasi młodzi zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony. W grupie wiekowej dzieci na trzecim miejscu uplasowali się Kajetan Jakubowski (33 kg) i  Wojciech Iwanowski (54 kg), ponadto w tej grupie startował Borys Stebel (32 kg). W gronie młodzików unici również wywalczyli dwa medale. Szymon Sosnowski (44 kg) i  Mateusz Iwanowski (65 kg) zakończyli rywalizację na trzecich miejscach.
Czytaj więcej…
 
Zawodnicy MKZ Unia Racibórz brali ostatnio udział w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w czeskim Trzyńcu. W imprezie wzięło w sumie udział 122 zapaśników z Czech, Słowacji, Węgier i Polski. Raciborzanie dwukrotnie zameldowali się na podium. Złoty medal wywalczył Michał Rostek, który okazał się bezkonkurencyjny w wadze 57 kg. Natomiast Hugo Kieś - Wiśniewski w tej samej kategorii zajął trzecie miejsce.  
 
Grad medali na zawodach w Katowicach
Z dużym powodzeniem startowali młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz na rozegranym w Katowicach - Turnieju im. Jana Czai dzieci, młodzików i kadetów w stylu klasycznym. Podopieczni trenerów Piotra Żurawika i Mateusza Wanke zdobyli w sumie 26 medali. W najmłodszej grupie wiekowej na najwyższym stopniu podium stanęli: Kajetan Jakubowski i Ignacy Kosmala. Drugie miejsca zajęli Phirun Ron i Andrzej Wierzbicki, a brązowe medale wywalczyli bartłomiej Fiołka, Kacper Rostek, Jakub Wieczorek, Igor Ochman i Kuba Mosek.
Poprawiony: poniedziałek, 16 października 2017 09:40
Czytaj więcej…
 
Dwa złote i jeden srebrny medal, to dorobek zapaśniczek Unii Racibórz podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które w miniony weekend (13-15.10) odbyły się w Osielsku (woj. kujawsko - pomorskie). Paula Kozłow okazała się bezkonkurencyjna w gronie zawodniczek rywalizujących w kategorii wagowej 53 kg. Agnieszka Król zameldowała się na pierwszym miejscu w wadze 63 kg, a Patrycja Sperka wywalczyła srebrny medal w kategorii 75 kg.
Poprawiony: poniedziałek, 16 października 2017 09:38
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 65