Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Zawodnicy MKZ Unia Racibórz brali ostatnio udział w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w czeskim Trzyńcu. W imprezie wzięło w sumie udział 122 zapaśników z Czech, Słowacji, Węgier i Polski. Raciborzanie dwukrotnie zameldowali się na podium. Złoty medal wywalczył Michał Rostek, który okazał się bezkonkurencyjny w wadze 57 kg. Natomiast Hugo Kieś - Wiśniewski w tej samej kategorii zajął trzecie miejsce.  
 
Grad medali na zawodach w Katowicach
Z dużym powodzeniem startowali młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz na rozegranym w Katowicach - Turnieju im. Jana Czai dzieci, młodzików i kadetów w stylu klasycznym. Podopieczni trenerów Piotra Żurawika i Mateusza Wanke zdobyli w sumie 26 medali. W najmłodszej grupie wiekowej na najwyższym stopniu podium stanęli: Kajetan Jakubowski i Ignacy Kosmala. Drugie miejsca zajęli Phirun Ron i Andrzej Wierzbicki, a brązowe medale wywalczyli bartłomiej Fiołka, Kacper Rostek, Jakub Wieczorek, Igor Ochman i Kuba Mosek.
Poprawiony: poniedziałek, 16 października 2017 09:40
Czytaj więcej…
 
Dwa złote i jeden srebrny medal, to dorobek zapaśniczek Unii Racibórz podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które w miniony weekend (13-15.10) odbyły się w Osielsku (woj. kujawsko - pomorskie). Paula Kozłow okazała się bezkonkurencyjna w gronie zawodniczek rywalizujących w kategorii wagowej 53 kg. Agnieszka Król zameldowała się na pierwszym miejscu w wadze 63 kg, a Patrycja Sperka wywalczyła srebrny medal w kategorii 75 kg.
Poprawiony: poniedziałek, 16 października 2017 09:38
Czytaj więcej…
 
MKZ Unia z pierwsza wygrana w PWPW KLZ
MKZ Unia Racibórz odnosi pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach PWPW KLZ pokonując beniaminka ligi, drużynę Budowlanych Łódź 20:11. Tradycyjnie w Raciborzu komplet znającej się na zapasach publiczności i atmosfera sportowego święta. W składach obu ekip zapaśnicze gwiazdy światowego formatu. Drużyna gospodarzy z mocnym Adrianem Hajdukiem (57 kg), Mateuszem Wolnym (85 kg), Sebastianem Jezierzańskim (97 kg). Goście natomiast w swym składzie z Martiną Kuenz, (69kg), Edwardem Barsagjanem, Kamilem Skaskiewiczem i Lenką Hockovą.
Poprawiony: czwartek, 12 października 2017 06:45
Czytaj więcej…
 
W ramach 2. kolejki spotkań PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej 2017/2018, MKZ Unia Racibórz podejmować będzie przed własną publicznością Budowlanych Łódź. Spotkanie rozpocznie się w najbliższą środę (11.10) w hali Arena Rafako w Raciborzu o godzinie 18:00.
Poprawiony: wtorek, 10 października 2017 19:25
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 64