Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Zgrupowanie polskich, niemieckich i białoruskich zapaśników w Raciborzu
W ramach programu Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży, który w tym roku miał trójstronny charakter od 18 maja do 1 czerwca w Raciborzu gościło blisko stu polskich, niemieckich oraz białoruskich zapaśników. Podczas wspólnych treningów na obiektach Miejskiego Klubu Zapaśniczego Unia i w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, młodzi sportowcy wspólnie szlifowali formę i doskonalili swoje niemałe już umiejętności.
Czytaj więcej…
 
Zostań mistrzem w MKZ Unia Racibórz !
Ryszard Wolny - mistrz olimpijski z Atlanty i Piotr Szczeponiok - trener kadry Polski kadetów oraz trenerzy klubowi: Sylwia Bileńska, Piotr Żurawik i Mateusaz Wanke zapraszają zawodników młodego pokolenia z całej Polski do podjęcia treningów w Miejskim Klubie Zapaśniczym Unia Racibórz i kontynuacji edukacji w Raciborzu od najbliższego roku szkolnego 2018/2019.
Poprawiony: środa, 11 lipca 2018 08:48
Czytaj więcej…
 
Tomek Wawrzyńczyk piąty w Europie
Tomasz Wawrzyńczyk na wysokim piątym miejscu w Mistrzostwach Europy Kadetów. W walce o brąz Tomek przegrał niestety z zawodnikiem Azerbejdżanu, Mammadowem i ostatecznie został sklasyfikowany tuż za podium.
Poprawiony: środa, 23 maja 2018 06:37
 
Dobry start zapaśników Unii Racibórz w czeskim Kladnie
9 medali wywalczyli wywalczyli zapaśnicy MKZ Unia Racibórz podczas Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego ,,Lidice Sokol Cup 2018'' w czeskim Kladnie (19.05).W tych dobrze obsadzonych zawodach w kategorii młodzików i dzieci wzięło udział ponad 300 zawodniczek i zawodników z Czech, Słowacji, Niemiec, Chorwacji, Danii, Belgii i Polski. Unici trzy razy stawali na najwyższym stopniu podium. Złote medale wywalczyli Emilia Świerczewska (52 kg), Maciej Krupa (62 kg) i Mateusz Iwanowski (68 kg).
Czytaj więcej…
 
Grad medali zapaśników Unii Racibórz na zawodach w Mysłowicach
Bardzo udany występ zanotowali młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz podczas Memoriału im. Pawła Jasińskiego w Mysłowicach (12.05) w kategorii wiekowej dzieci i młodzików. Unici wywalczyli w sumie aż 19 medali. Złote krążki zdobyli: Kuba Kosik, Igor Ochman, Ron Phirun, Kajetan Jakubowski, Marcin Szymiczek, Michał Rostek oraz Andrea Ratajczak.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 68