Zapasy Bydgoszcz - Facebook Zapasy Bydgoszcz - Instagram Zapasy Bydgoszcz - Twitter
Tomek Wawrzyńczyk piąty w Europie
Tomasz Wawrzyńczyk na wysokim piątym miejscu w Mistrzostwach Europy Kadetów. W walce o brąz Tomek przegrał niestety z zawodnikiem Azerbejdżanu, Mammadowem i ostatecznie został sklasyfikowany tuż za podium.
Poprawiony: środa, 23 maja 2018 06:37
 
Dobry start zapaśników Unii Racibórz w czeskim Kladnie
9 medali wywalczyli wywalczyli zapaśnicy MKZ Unia Racibórz podczas Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego ,,Lidice Sokol Cup 2018'' w czeskim Kladnie (19.05).W tych dobrze obsadzonych zawodach w kategorii młodzików i dzieci wzięło udział ponad 300 zawodniczek i zawodników z Czech, Słowacji, Niemiec, Chorwacji, Danii, Belgii i Polski. Unici trzy razy stawali na najwyższym stopniu podium. Złote medale wywalczyli Emilia Świerczewska (52 kg), Maciej Krupa (62 kg) i Mateusz Iwanowski (68 kg).
Czytaj więcej…
 
Grad medali zapaśników Unii Racibórz na zawodach w Mysłowicach
Bardzo udany występ zanotowali młodzi zapaśnicy MKZ Unia Racibórz podczas Memoriału im. Pawła Jasińskiego w Mysłowicach (12.05) w kategorii wiekowej dzieci i młodzików. Unici wywalczyli w sumie aż 19 medali. Złote krążki zdobyli: Kuba Kosik, Igor Ochman, Ron Phirun, Kajetan Jakubowski, Marcin Szymiczek, Michał Rostek oraz Andrea Ratajczak.
Czytaj więcej…
 
Projekt Stowarzyszenia Górnej Odry i Euroregionu Silesia pt. "Akademia sportu zapaśniczego Ryszarda Wolnego".
Dzięki działaniom polsko - czeskim w ramach projektu unijnego Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Silesia Programu ITERREG V - A Republika Czeska - Polska 2014 - 2020. MKZ Unia Racibórz i Szkoła Podstawowa nr 13 w Raciborzu miały okazję w dniach 18 - 20.03.2018 zorganizować  konferencję w ramach projektu Stowarzyszenia Górnej Odry i Euroregionu Silesia pt. "Akademia sportu zapaśniczego Ryszarda Wolnego". Podczas wydarzenia odbyły się konsultacje z dietetykiem, omówione zostały zasady zdrowego odżywiania. Nie zabrakło również pokazu zapaśniczego dla uczniów raciborskiej '13" i pozostałych placówek oświatowych z terenu Raciborza.
Czytaj więcej…
 
Kadeci z medalami na Węgrzech
Świetny występ zanotowali kadeci Unii Racibórz, którzy startowali w kadrze Polski podczas Międzynarodowego Turnieju w zapasach w stylu klasycznym w węgierskim Dorog (24.03). W tych mocno obsadzonych zawodach z zawodników raciborskiej Unii na najwyższym stopniu podium stanęli Kamil Czarnecki i Tomasz Wawrzyńczyk, a brązowe medale wywalczyli Piotr Stolarczyk i Kamil Zakrzewski.
Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 68